KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14817305
nr 1481 7305
Jan Liljeqvist
(1932-2003), Sverige
Oljemålning, Komposition. Ej signerad, intyg à tergo av brorsdotter Sissela Liljeqvist. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Jan Liljeqvist, svensk målare född 1932, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:45:51
5/8 15:57:26
350 kr
8/8 07:40:28